הנחיית nlp, מנחה nlp, מטפל nlp, סדנה להתפתחות, העצמה אישית, הנחייה בדמיון מודרך, טיפולים הוליסטים, שיאצ'ו באיזור המרכז, עמית לביא, מטפל הוליסטי, שיווק באינטרנט, nlpאימון ב אדוות - החיים המושלמים שלך, הנחיית nlp, טיפולים הוליסטים, הילינג באיזור המרכז, פסיכולוגיה רוחנית, סדנאות להתפתחות
*
*
*
*

עופרת יצוקה

27.12.2008 (12:00)
צהל יוצא למבצע בעזה. מוזר אבל בעזה רושמים אותו דבר כמו בעז"ה להבדיל. אולי יש לזה משמעות בכול מקרה בעז"ה שכול היעדים יושגו עם מינימום פגיעה בכוחותינו ובתושבי הדרום .
אנו מזמן חיים בתודעה שאין הפרדה ברורה בין ריאליטי למציאות. נתחיל עם חייל חטוף, גלעד שליט חטוף בידי החמאס - זה אמיתי זה עובדה בכול רגע נתון. אבל כשמסתכלים בתקשורת רואים כול מיני אירועים חשובים כמו ששבוע סוף עבר למוצ"ש וכול השיגעון שהיה עם האח הגדול, כאילו שזה משהו שיש עמו חשיבות???
מעולם לא הסכמתי עם אולמרט יותר מאשר בראיון שנתן לטלויזיה ואמר בפליאה מי זה בובליל? אני לא עוקב ולא רואה. והשדרן אמר בפליאה שאולמרט מנותק. האמנם? לא לדעת מה קורה באח הגדול זה להיות מנותק?. אולמרט בתגובה השיב, שהוא אינו מבין ומצדיק את האורגיה הגדולה שערוצי הטלויזיה עושה סביב תכניות הריאליטי.
כאילו שאנו חיים במפרץ האהבה- - מציאות ולא במזרח התיכון עם אויבים סיביבנו ועם חייל חטוף בשבי החמאס. "תיפול עליהם אימתה ופחד בגדול זרועך ידמו כאבן". אנו חייבים להתחזק ולהאמין בכוח שלנו שהולך יחד עם הזכות שלנו לחיות במדינת ישראל.
אני קורא בימים אלה ספר של ג'וזף ב. פאברי - המשמעות של חייך, על משנתו של פראנקל. בה הוא מראה כי הנוירוזה הרוחנית יכולה להיות משתקת יותר מקשיים פיזיים ונפשיים. כלומר, הנמכת הראש בגלל איסור או טאבו להסתובב עם אמונה ועם שאר רוח, היא מחלה תרבותית והדחקה של הסגולה העמוקה יותר שלנו שבני אדם.
תחושת הריקנות וחוסר הכוון נובע בעיקר מהתכחשות למקורנו ולנשמתנו. צה"ל חזק ויצא למתקפה בעזה. זו מציאות- - זה ריאליטי כלומר,  כרגע אנו מצויים במלחמה זעירה בדרום, כול ניסיון להראות לנו מצב של נורמאליות רק מעריך את הזמן הו נהיה באותו מצב הזוי של מדינה תחת מלחמה אך רגועה ופנוייה לעסוק בכול ריאליטי אחר מלבד קשב אמפאטי וקרוב לאנשי שדרות ולאנשי יישובי הדרום מתוך סולידאריות ומעקב אחר שלומם.
בקיצור, "ה' ילחם לכם ואתם תחרישון" מי יתן ופסוק זה יתממש.
 
תושב מאיזור המרכז
הוספת תגובה
RSS Feed 
2 תגובות לכתבה
2. osFvVjLXbiFhvApFs Galina (משתמש/ת אנונימי/ת) 2013/06/23 18:03
1. לקאי יאיר (משתמש/ת אנונימי/ת) 2006/04/04 16:04
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש
מה הכי הייתי רוצה שיקרה בעולם?
לקישורים נוספים...

חברים

malkif (48)