הנחיית nlp, מנחה nlp, מטפל nlp, סדנה להתפתחות, העצמה אישית, הנחייה בדמיון מודרך, טיפולים הוליסטים, שיאצ'ו באיזור המרכז, עמית לביא, מטפל הוליסטי, שיווק באינטרנט, nlpאימון ב אדוות - החיים המושלמים שלך, הנחיית nlp, טיפולים הוליסטים, הילינג באיזור המרכז, פסיכולוגיה רוחנית, סדנאות להתפתחות
*
*
*
*

נחלאות פעם אחרונה

27.03.2006 (12:00)
בו אני שוב רושם את רשמי מהשכונה
ניסיתי לשאול את עצמי איזה שקט אופף את נחלאות ועלתה לי התשובה שקט של מבוכה. שתיקות מביכות. מאז שעברתי לכאן אני פוחד שאני מאבד את תחומי התוכן שלי. כי המקום כול כך זועק בחרישיות שאני לא מצליח לחשוב על שום דבר אחר. אני אנתרופולוג קיומי.

בכול מקום אליו אני עובר אני נושא עימי תפילה. ולכן עדיף לי להיות במקום שגם הוא נושא תפילות ולא בחילות, כאב, שתיקות מביכות ופחד מהצל של עצמנו.

כול פעם שאני עובר ליד מישהו כאן ברחוב בא לי להבהיל אותו. להגיע קרוב קרוב וכאשר הוא ממש חולף לידי לעשות "בההה" כזה חזק שהוא ייבהל יברח מהמקום ואני אשאר עם צחוק לכמה רגעים. 

אין פה על מה לכתוב כי המקום דורש תמיד התייחסות אליו כמו ילד שמפריע שגורם שהיחס יהיה אליו קודם כול. אז מה הפתרון ? . לצחוק מהכול !. לצחוק מאלו שהמבט שלהם בעיניים משדר כזה משהו מיוחד ושהם מקיפים את עצמם במין ארשת דמיונית של חזות לא מציאותית ומבט קשוח וקפוא כאילו הם חשובים מאוד בתוספת פריטי אופנה צבעוניים, מראה רוחני שכזה. כול כמה ימי שישי יש שוק יד שניה.. בגדים וכו' פשוט הרגשה שמשהו מעין משחק לא ברור קורא כאן ..

מבטיח שראיתי:-) במכבסה מודעה שמשהו מוכר את הכלים שלו מהמטבח.. וואו. הרשו לי להצדיע לצדיק.

א. האם הם כשרים? מדוע להחטיא אחרים? שלא נדבר באיזה מצב הם שהוא מרשה לעצמו למכור אותם ? ב. אי אפשר לתת פשוט לאנשים שאין להם? עד לאן תגיע היהירות, למכור כלים של רווק ממוצע מה זה כולל ארבע מזלגות שהוא קיבל עם קפה נמס שהוא קנה? סליחה מהקוראים אבל אותי זה עצבן.  

קליפת השום מתארת יופי את המקום על יושביו. נכון אלו דברים לא מחמיאים, הרסתי לי את הרייטינג עם היה לי פה אי פעם. אבל כשאני חושב על זה ברגע זה גם אם בעת כתיבת מילים אלו אפול שדוד בסלון ביתי משבץ במוח ח"ו. אף אחד לא יגלה זאת בימים הקרובים ויותר מכך ברגע שזה יתגלה יהיו כאלו שיחשבו מתי הדירה תהיה להשכרה שכן היא בנחלאות ועולה סכום סביר ביותר ביחס לשאר הדירות.

המקום נראה לי לא אמיתי. בחגים אין ילדים ברחובות. בשבתות ובערבי יום שישי אין תחושה של הכנות לשבת. כולם סטודנטים רווקים רווקות, מבטי תהיה בעיניים. ואני בולע את תבונתי ואת אושרי על ההתגלות של מה רבו מעשיך ה' כדי לא להתחיל להיכנס לעימותים מיותרים.

אמיתי זה שרואים אנשים ברחוב ,שיש רעש  של ילדים ולא רק שיפוצים, קדיחות וקבלנים. השקט הזה עוד מעט הורג אותי. הדבר הכי חיי כאן זה הנדל"ן. אז, עצה להערב. צאו מהשכונה והשקיעו בנד"לן.

למה אני פה? שאלה נפוצה. תשובה. זה מה מצאתי. וגם בעל הבית אחלה. זוסמן(חרדי ירא שמים). וגם אני לא רואה את עצמי כאן. אני מכפר סבא, וכעת שוכר דירה בירושלים (The Holy City), בשכונת נחלאות ליד מרכז העיר ובעצם במרחק סביר מכל מקום שאליו אחפוץ לבקר.

אבל אם אראה שאני רק כותב וכותב על נחלאות רווקים רווקות יהיה זה סימן מובהק לכך שנדבקתי בשפעת השכונה והחברה צרת האופקים והאמונה הנקראת החברה הדתית על רווקיה ורווקותיה. ואז אקנה כרטיס לאנגליה. או לחלופין לעיר פיתוח אמיתית שם אנשים מתמודדים עם החיים, ומנסים למצוא אכפתיות כמזון עקרי לדיאטה.

זה בדיחה שהאנשים הכי צעירים כביכול, סטודנטים, מתנהגים כזקנים שאבד כוחם המחכים בסבלנות לחיים שיחלפו להם, מתביישים נבוכים לא אומרים שלום זה לזה ברחוב כול אחד מנסה להסתיר את הדיכאון מחבריו ומעצמו, בדיוק אופייני לשתיקות מביכות. שמחה זה דבר שאסור לעצור כי אז זה הופך לרוגז ולעצבים. פשוט שחררו את השמחה מלבכם. מובטח לעושה זאת לקבל הכול בחזרה עם בונוסים.

אז כמה וורטים לסיום:

על המילה 'נחלאות'.

1. נח    לאות(מסביר את העייפות הרובצת על האזור כולו).

2.  נחל   אות(יצירה, השראה למי שבעסק).   

הדבר היחידי הטוב שאני יכול להגיד על המקום אובייקטיבית וזה קשור למידע על ירושלים בכלל ועל אתריה העתיקים והמקודשים. ששמועה אומרת(דברו חלש), שחמורבי, סתם.. , שהנביאים מתקופת בית שני היו גרים בשכונה זו.

ואני שואל את עצמי משחרב בית המקדש השני נתנה נבואה לשוטים, מה זה אומר עלי.?. המממ..., כגר ותושב בשכונה .  בכול אופן, בשביל אורי, אם הכתיבה שלי לא תשתפר יש מצב לשקול מעבר דירה, לשכונה קצת יותר אמיתית. לא יכול בלי לראות ילדים ברחוב.

ולכול הבוחרים והבוחרות.
חזק ימינה מחר! או שכדאי להירשם בהקדם לקורס שחייה. טיפ- הבחירות ליד בית החייל ויש שם אחלה בריכה.                                   * נשארו מקומות אחרונים *.

מוזמנים באהבה לפורטל של עידן החדש, לשתף להתחדש ולהוסיף אופטימיות אור ויוזמה לעצמכם ולסביבה. ניתן לתלות מודעות דרושים רעיונות וכל מה שיכול להועיל ולקדם. (טיפולים סדנאות ועוד). אי אפשר למכור צלחות וכלים יד שניה ושלישית מצטער.  

תושב חוץ פלנטרי המתגורר בשכונה. 

הוספת תגובה
RSS Feed 
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש
מה הכי הייתי רוצה שיקרה בעולם?
לקישורים נוספים...

חברים

malkif (48)