הנחיית nlp, מנחה nlp, מטפל nlp, סדנה להתפתחות, העצמה אישית, הנחייה בדמיון מודרך, טיפולים הוליסטים, שיאצ'ו באיזור המרכז, עמית לביא, מטפל הוליסטי, שיווק באינטרנט, nlpאימון ב אדוות - החיים המושלמים שלך, הנחיית nlp, טיפולים הוליסטים, הילינג באיזור המרכז, פסיכולוגיה רוחנית, סדנאות להתפתחות
*
*
*
*

משהו קצת רציני הפעם

25.03.2008 (12:00)
למה אין לאנשים בית בימינו..
 

האמת אין לי מה לומר.

אני לא רוצה יותר מאשר לתת לעצמי ולמישהי את המקום ללא שיפוט הקיים בבית.

סתם ערב נעים ונחמד, להירגע יחד מול טלוויזיה. או לשקוע באיזה ספר טוב, לעבוד על מה שצריך זה בכלל לא משנה.

העיקר האווירה שכאן זה כבר משהו פרטי. כאן, יש זוג כאן יש בית, כתובת.

מקום שהוא מתמודד עם החוויה האנושית האמיתית של החיים. החוויה של להיות ביחד. החוויה של להתחייב אחד לשני. החוויה של לצמוח ולהיות בן אדם.

באמת שאלו הם השאיפות הכי גבוהות שלי כי יש שם מרחבי אין סוף. יש שם חלל שאפשר למלא בכול כך הרבה טוב.

הטוב צריך מקום להיות. ואין מקום טוב יותר לשכינה מאשר בית. כול אמירות הניו- אייג שצריך לעשות בית פנימי קודם וכאלו הן תירוץ מצוין להאריך את תקופת הלבדיות בתירוצים שונים ולא להתמודד עם בן אדם אחד אחר לאורך זמן.

כאשר זוג מתחייב אחד לשני ומוכן להירגע יחד , נוצר בית נוצר מקום נוצר מרחב שקט אישי פרטי חזק.

שינוי כזה מצריך בעיקר הסכמה עצמית להיות כתובת, להיות קיים ויציב בעולם.

שינוי כזה מצריך מכל אחד לקבל את עצמו בעצמו, ולא להיות מישהו אחר. להיות רגוע בלי פוזה, כי בסה"כ אדם הוא עצמו אם חושבים על זה בצורה פשוטה אז מה כל כך מסובך?.

מה שמסוכך הוא שנכנסנו למחול שדים שאנו גרים או לבד או עם שותפים או כל דבר אחר. האנשים שסביבנו אינם משפחה, הם משהו זמני כמו כל החיים שלנו ולכן אנו מסונוורים מאשליית הזמני. אנו חושבים שאנו לא מתבגרים בשנים הכול בסדר. כי הפחד שיגלו שאני בסה"כ בן אדם שרוצה משהו פרטי משלו, מפחיד אותנו. עולם שבו אני מקובל אני יכול פשוט להיות, בסוף יום עבודה. בקיצור, אין לנו חיים אמיתיים הכול חלקי.

המשמעות הנובעת מבית היא דבר שקיים בעד עצמו. עם מוכנים לתת לקדושה מקום ולחיבור ולזיווג מקום אמיתי מציאות בפני עצמה, אז אפשר להקים בית . כי אדם הוא דבר המלא בטוב, הוא מלא בתחושות מלא ברצונות ולא את כולם חייב הוא לממש בעולם העבודה, והפנאי.

יש לאדם ובאדם חלקים שהם ממש הנשמה שלו. ואותם הוא מאיר בבית. אותם הוא מביא איתו כאשר הוא אינו צריך ללבוש חליפה אותה הוא לובש לעבודה או למקומות אחרים של חוץ.

בית זה צ'ופר שאתה חייב לתת לעצמך, שאת חייבת לתת לעצמך. כי מגיע לך. מגיע לאדם החי בעולם מקום לצמוח. מקום לבנות אהבה, ערכים קשר מחויבות. מסביב נראה, כי לכולם כל הנ"ל נמצא בסדר עדיפות אחרון כמעט. הקיום העצמי של הקשר, של האנשים היוצרים את הקשר ללא העטיפות והזהויות הזמניות, אינו בסדר עדיפות גבוהה. לא פלא שאי אפשר להקים בית בעולמנו בכל כך קלות כמו בעבר.

אדם צריך רק את הקשר הפנימי עם עצמו ואת היכולת להפיק מתוכו את ההרגשה הטובה, ולהקרין אותה על הסביבה. הצעד של להקים בית הוא צעד אמיץ מאוד, צעד שצועד קדימה במרץ ובאמירה ברורה אני כאן ויש לי חובות וזכויות וכתובת ברורה. לא איזה דירת חדר או דירת שאנטי או דירה עם שותפים מעשנים או לא מעשנים. אלא בית, יכול להיות עם בעלי חיים או בלי מעשנים או לא מעשנים, העיקר שיש כאן שני אנשים אמיתיים שמוכנים לומר לעולם אנחנו כאן ככה כמו שאנחנו.

אבל אנו חיים בעולם שאי אפשר לעצור את הטעות. גם כשאתה כבר מופיע לדייט אתה מנסה לשבור את המנגנון הסטרילי שמשאיר את האנשים לא נוגעים אחד בשני באותנטיות בנקודה החלשה והחזקה יחד, ולכן קשה ליצור מציאות חדשה רוחנית משותפת, שעושה את השלם יותר גדול מסך כול חלקיו.

ההתרגשות הנכונה היא התרגשות מתונה שיש איתה היגיון נעים. התרגשות של חווית החיים הפנימית שקט פנימי, הנובע מחיבור נכון בין איש ואישה. הכול מלא היום בחוסר ביטחון ובתזזיתיות רבה כך שאנשים אינם נחים ונפגשים עם עצמם ואחד עם השני באופן אוהב ורחב. ולכן אין הם מאושרים והם אינם גדלים לפעמים ואינם עוברים את השלבים הכול כך נחוצים ע"מ לחוות באמת את הזכות הגדולה שיש בחיים ובחסד הממלא את כל ההוויה כולה.

 

 

 

הוספת תגובה
RSS Feed 
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש
מה הכי הייתי רוצה שיקרה בעולם?
לקישורים נוספים...

חברים

malkif (48)