הנחיית nlp, מנחה nlp, מטפל nlp, סדנה להתפתחות, העצמה אישית, הנחייה בדמיון מודרך, טיפולים הוליסטים, שיאצ'ו באיזור המרכז, עמית לביא, מטפל הוליסטי, שיווק באינטרנט, nlpאימון ב אדוות - החיים המושלמים שלך, הנחיית nlp, טיפולים הוליסטים, הילינג באיזור המרכז, פסיכולוגיה רוחנית, סדנאות להתפתחות
*
*
*
*

בוקר טוב ירושלים

20.03.2006 (12:00)
 

בוקר טוב ירושלים    20.03.2006

 

זהו סוף סוף אני מרגיש שהצלחתי לנתק את עצמי משאר העולם גם במקום הנוכחי שאני גר בו עכשיו.

קמתי הבוקר אחרי יומיים מרוסקים מנותק מכול עבר. אין כלום. הרגשת התחדשות כשאין כלום לא ניתנת לתיאור. פתאום חייך נותנים תקווה הרגשה כאילו אתה חי את חייך. משהו בהתחברות אם אחרים יוצר דווקא הפרדה וניתוק משום מה וחבל מאוד שכך הוא הדבר.

רינת צוברי, חברה מהפסיכולוגיה כשהיא מתקשרת אלי בטלפון אני יודע שמדברים איתי. לא תמיד אני בטוח שמדברים איתי, שאני נמצא בתוך השיחות עם אנשים.

היום קמתי לבד בדירה עם האחייניות שלי מהצפון, רעות, יעל וענת עם רינת ועם עוד כול מיני דמויות שלא הייתי צריך לבודד את הלב שלי בסביבתם.

יש אנשים שבסביבתם צריך לבודד את הלב שלך מהם כי הם כמו זרים.

אף שזה אינו מדויק כי בזרים יש משהו שיוצר מציאות שבא דווקא אתה בדיוק בחרה שאתה מרגיש.

כמה שמחה יש באדם כאשר הוא פועל בתדר שלו. למה אני מתכוון, כאשר אדם שלא אוהב לדבר הרבה מדבר מעט למשל או ההיפך אדם שבאקסטזות של אטרף מתפרץ הולך עם זה ועושה המולה בכול מקום שהוא מגיע זה מדבק.

למשל אני חייב לדעת שיש לי את המקום או המרחב שלי לצאת מהזמן ולהפיק איכויות נפשיות חיוביות בתוך חלל שהוא מחוץ לזמן והמרחב.

לדוגמא להיות רגוע ויצירתי עכשיו למרות שאני לא יודע לאן אני הולך לעבוד היום ואם בכלל.

כול השמחה מתחילה בשוקו של הבוקר.

אני לגמרי מנותק מכול הסביבה אבל צריך להתחבר למשהו שידביק אותי למחויבות ועשייה חינוכית. נמאס לי כבר כמה שנים בירושלים ולא מצאתי מקום אחד טוב לגוף כמו השתיקה. אין לא בית ספר עם רוח של שפיות כולם או דמוקרטיים או ניסויים. ממש לא להאמין עושים ניסויים על ילדים. במקום שיהיה בית ספר דתי שמח עם אמונה בבורא עולם, שבו הילדים מגיעים ומקבלים ערך מוסף שמחה וחינוך.

אני מאה אחוז אחראי על עצמי. ולכן לא בא לי להסתובב ברחוב בחוץ נהייתי קלסטרופובי לסביבה.

אולי אעבור לצפון לעמק למקום ניטרלי שבו אנשים מתמקדים באנשיותם. אני הולך ברחוב ואיני רואה אנשים אני רואה מכונות אין אנושיות מקבלת. וכמובן שהכול השלכה.

כייף לי בדירה עכשיו, אני לבד ומרגיש לבד. אבל לא עצוב ולא בודד.

הבריאות באה כאשר מוכנים להיות גרגיר בתוך אין סוף של הוויה. שמחה באה כאשר מאבדים את הגבולות בתוך האני ומגלים ים של אהבה. כאשר שמים לב לנשימה ומעריכים אותה. שמים לב לתנועות הידיים ושמחים מהם. כאשר מבחינים ברגשות ומודים עליהם. מודה אני לפניך מלך חי וקיים שהחזרת בי נשמתי. היא הלכה לי לאיבוד יומיים, בערך.

אתמול בדמדומי השינה חשבתי לי שמתי קאתי מר, או מתי אדם מתחתן? והתשובה שהייתה לי באה מעולם המחשבים, כאשר הנשמה מרגישה מספיק בגוף והאדם מוכן להודות בפה מלא שהוא כאן בעולם ומוכן למה שעוד יגיע כתוצאה מכך הוא כביכול צורב את נוכחותו בעולם עם אישה באמצעות חופה וקידושין.

עד שהוא לא עושה זאת הוא דיגיטאלי ומקומו בהרד דיסק. נכבה כול פעם שאין חשמל בלוח אם(בינה).

רק החיבור אם הנוקבה, (מלכות), מעלה עליו הכתוב זכר ונקבה ברא אותם.

טוב מה זה כאן דברי התורה הדיגיטאליים האלו על הבוקר?.

אז לסיכום אני כאן אני לבד וטוב שכך, אני מרגיש את פעימת ליבי ומחשבותיי וטוב ואף הכי טוב שכך. אני רואה את מה שיש ואת מה שאין וזו שמחה אמיתית בשבילי ואני נהנה משתיית קפה שחור וכתיבה על המקלדת באיטיות ובקצב הטנגו הפנימי שלי ועל כך נפשי שמחה.

הרבה אנשים חושבים שאפשר להיות שמחים בלי להכיר ולהרגיש את הנפש. רבותי וחברים יקרים. גורנישט מן גורנישט, או בעברית מדוברת אין מצב!.

רק הנפש יכולה להיות שמחה. השאר זה כימיה אורגנית או אנורגנית. וכדי שהנפש תהיה שמחה חייבת היא להכיר בעובדה, שהוא עשנו ולא אנחנו. כול נפש שלא מכירה בעובדה זו דינה כעיוור שוטה וקטן שפטור מן המצוות.

ללכת נגד הזרם: לא סתם נאמר. אלה, זו עצה כיצד לנווט את החיים עם תחושת אושר פנימי, שמחת הלב, תקווה והתלהבות מול חושך צלמוות ומדינה של גיהנום. אסור ללכת אחרי מחשבות כושלות זה לא נכון שיותר רע מטוב לדוגמא, אם כבר אז לפחות חמישים חמישים. וצריך לעלות את המאזן של הטוב כנגד הרע כול הזמן.

אני חש שהחיים נתנו לי במתנה ועלי לחיות אותם על הצד הטוב ביותר. וניסיוני בזאת הוא להביא את עצמי למצב טוב יותר בכמה מישורים, וכן גם במישור הגרעיני חברתי תקוותי למצוא אנשים עם אמונה שמחה ורצון עז לחיים ופחות ספקות תהיות ובעיות.

יום מבורך ושמח לכול הקוראים וגם לי.

הוספת תגובה
RSS Feed 
7 תגובות לכתבה
7. IMEpKvIcvSvpRfLdBou Tish (משתמש/ת אנונימי/ת) 2011/05/26 02:11
6. IMEpKvIcvSvpRfLdBou Tish (משתמש/ת אנונימי/ת) 2011/05/26 02:11
5. לא מצליחה לראות כלום נטע (משתמש/ת אנונימי/ת) 2009/01/17 20:03
4. לא מצליחה לאות כלום נטע (משתמש/ת אנונימי/ת) 2009/01/17 20:02
3. לא מצליחה לאות כלום נטע (משתמש/ת אנונימי/ת) 2009/01/17 20:01
2. חייתי ל"ת יוסי (משתמש/ת אנונימי/ת) 2006/12/15 19:32
1. אתר יפה!!! דודו (משתמש/ת אנונימי/ת) 2006/01/16 22:00
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש
מה הכי הייתי רוצה שיקרה בעולם?
לקישורים נוספים...

חברים

malkif (48)