הנחיית nlp, מנחה nlp, מטפל nlp, סדנה להתפתחות, העצמה אישית, הנחייה בדמיון מודרך, טיפולים הוליסטים, שיאצ'ו באיזור המרכז, עמית לביא, מטפל הוליסטי, שיווק באינטרנט, nlpאימון ב אדוות - החיים המושלמים שלך, הנחיית nlp, טיפולים הוליסטים, הילינג באיזור המרכז, פסיכולוגיה רוחנית, סדנאות להתפתחות
*
*
*
*

פרק מהארכיון . . .

30.12.2007 (12:00)
מצבי מודעות
 

הדבר היחידי שאפשר לעבור הוא מצב מודעות. השאר זה תוצרי לוואי של השינוי במודעות. אין דבר כזה לעבור דירה עוברים למצב מודעות שהדירה הקודמת כבר לא רלוונטית ואז מגיע משהו חדש, אין דבר זה זוגיות מגיעים למצב שהלבד לא רלוונטי ואז מגיע זוגיות. המעבר היחידי שקורה הוא בקשרים בין הנוירונים במוח.

שינוי קשרים ישנים לחדשים והתרחבות זו המציאות היחידה האמיתית. השאר בא כתוצאה מכך, זה מדהים. כל מה שקורה בעולם קורה בתוך המוח שלנו. שום דבר לא קורה בחוץ. עיקר הכוונה צריכה להיות במה שקורה בתוך המוח שלנו.

ועד כמה מצער שהחיים נותנים תמונה הפוכה. אבל כמו בצילום זה הנגטיב התמונה היא העולם כפי שאנו תופסים אותו. סדר הדברים הוא כזה אני עובר למצב מודעות חדש ועכשיו התסריט מסתדר לפי מצב המודעות החדש. אני יכול לקחת אחריות ויוזמה רק על מה שקורה ועל מה שאני בוחר לחשוב על הדברים ועל העולם ועל הכוונות והרצונות שלי.

הכול פועל בתיאום מדהים והקסם מתחיל להופיע בחיים מוארים. הנכונות היחידה צריכה להיות להתקדם ולהתעצב למה שאנו רוצים להיות. הפתרון נמצא בהווה לא בעתיד ולא בעבר.

הדברים המשמעותיים ביותר שלמדתי למדתי מאנשים שאיני יודע אפילו את שמם. החיים הם פרק זמן מיקרוסקופי בראייה על ממדית ולכן הם כה יקרים. לצעוד צעדים קדימה במשעולי החיים היא המטרה של כל נברא להביא את עצמו למצב מודעות יותר מפותח מלא שפע ובריאות.

 

הוספת תגובה
RSS Feed 
2 תגובות לכתבה
2. JkmRuEOKdrFrBvUjHKz Cheyanne (משתמש/ת אנונימי/ת) 2011/05/06 12:55
1. JkmRuEOKdrFrBvUjHKz Cheyanne (משתמש/ת אנונימי/ת) 2011/05/06 12:55
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש
מה הכי הייתי רוצה שיקרה בעולם?
לקישורים נוספים...

חברים

malkif (48)