הנחיית nlp, מנחה nlp, מטפל nlp, סדנה להתפתחות, העצמה אישית, הנחייה בדמיון מודרך, טיפולים הוליסטים, שיאצ'ו באיזור המרכז, עמית לביא, מטפל הוליסטי, שיווק באינטרנט, nlpאימון ב אדוות - החיים המושלמים שלך, הנחיית nlp, טיפולים הוליסטים, הילינג באיזור המרכז, פסיכולוגיה רוחנית, סדנאות להתפתחות
*
*
*
*

הרהורי חזרה בשאלה.. האם יש דבר כזה?

29.10.2007 (12:00)

1.09.2007

מדוע אין דבר כזה הנקרא הרהורי חזרה בשאלה?.

 

יש חזרה בתשובה יש חזרה בשאלה.. יש הרהורי תשובה, יש הרהורי עבירה.. אך, אין הרהורי חזרה בשאלה?

 

מה, כאילו שאף אחד או אף דתי, לא הרהר הרהור חזרה בשאלה, יסודי.. מעמיק? הרהור, שיכול להביא אדם להכרה ממש אמיתית שאולי כול מאמציו הדתיים, הם לשווא?.

 

מסופקני אם ימצא אחד כזה בחוגנו. אפילו החרדים שבעיני הם ממש אנשים הנמצאים בתוך עולם של התפתחות דרך תורה ומצוות, לפעמים נראים לי כמציצים אל העולם דרך עיניים אנושיות להפליא ושואלים את עצמם, האם איני מפספס משהו מקסם הבריאה, בעודי מצוי מזיע בתוך שטריימל? או בתוך כותלי בית המדרש?. האם אפשר באמת לפסול את האלוהות המתגלה במקוריות ביצירה ובאפשרויות הגדלות תדיר בעולמנו?.

 

משהו כאן קורה בעידן שלנו. נכון, יש דברים נצחיים שלא משתנים, ובהם אלוהות אדירה. אבל מה אם, הפינות האפלות של היקום?, מה עם ההתפתחויות החדשות?, התמונה הגדולה של המציאות נפרסת לעינינו בשנים הקרובות ויכולתנו לראות את המחזה תלויה בכמה שנהיה בלתי שיפוטיים לגבי המציאות, ונוכל להעמיד את הדברים דרך הפרספקטיבה שלנו. אנו מייצרים את המשמעות האישית של חיינו.

 

העידן שלנו שם את האחריות לעולם, לכדור הארץ, לחיינו בהדרגתיות, בידיים שלנו. כול אחד יכול לגלות שהוא קורן אור ושהוא דתי גם ללא מערכות דת וגם ללא פיקוח.

 

אלו הרהורי חזרה בשאלה.. שגם בחדרי חרדים ניתן לחוש בהם בעוד שהמסך הגדול עולה והעולם מגלה את פליאותו בעיני כולם. "עין בעין יראוך כול יושבי תבל..",  "והיה ה' למלך על כול הארץ ביום ההוא יהיה ה' אחד ושמו אחד". (נכתב בשבת, ע"פ לוח הזמנים הכוכבי של כדור הלכת שלנו).   

הוספת תגובה
RSS Feed 
1 תגובות לכתבה
1. KEsxptPZhkDC Haroon (משתמש/ת אנונימי/ת) 2013/06/23 16:35
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש
מה הכי הייתי רוצה שיקרה בעולם?
לקישורים נוספים...

חברים

malkif (48)