הנחיית nlp, מנחה nlp, מטפל nlp, סדנה להתפתחות, העצמה אישית, הנחייה בדמיון מודרך, טיפולים הוליסטים, שיאצ'ו באיזור המרכז, עמית לביא, מטפל הוליסטי, שיווק באינטרנט, nlpאימון ב אדוות - החיים המושלמים שלך, הנחיית nlp, טיפולים הוליסטים, הילינג באיזור המרכז, פסיכולוגיה רוחנית, סדנאות להתפתחות
*
*
*
*

נחלאות או לא להיות???

03.03.2006 (12:00)
רשמים משכונת נחלאות- וואו! ליד השוק אעלק.
 

הרבה ירושלמים גרים בנחלאות וחושבים שהם בפריז לפחות . אתה שואל משהו איפה אתה גר והוא אומר איזה משהו ואח"כ מציין אולי אח"כ אעבור לנחלאות, אני רוצה לעבור לנחלאות ועוד כהנה וכהנה דיבורים .

התחלתי לשאול את עצמי בזמן האחרון כולם השתגעו??? מה זה נחלאות שכונת נרקומנים וסטודנטים הזויים. כול איזה שלושה ארבעה סטודנטים ביחד מגיעים למשכורת של עובד NDS. ומה שלא ברור זה איך יש להם כסף לשבת כול ערב בבית קפה המיוחד עאלק של השכונה כאילו הם הקבלנים שבונים אותה. שאצלם, הקבלנים,  ברור נמצא כול הכסף והסטודנטים הם אלו שמשלמים לאלו שבונים את השכונה.

עולם הפוך או מה?

עוד נקודה משונה ולא ברורה והיא.. אתה שואל אנשים מה מיוחד בנחלאות והם אומרים , ליד השוק? אוזני תצלינה .. מה נאמר כאן ?. מה זה שוק? רשת מיסיס? עמק הסיליקון? תעשיות הי טק? אז בתשובה הם עונים שהאווירה עממית, סליחה נרקומנים בכול פינה אנשים זרוקים על הרחוב זה עממי?

שוק זה בסטה ובסטה זה לא כבוד גדול.!. מה קרה פה לאנשים? השתגעו?

כול אחד עסוק בלהראות כמה הוא יותר זרוק מהשני, מאיפה יצמחו הדולרים מחיים כאלו.

אתמול נכנסתי לקפה בפעולה חשאית וסודית לצאת משם עם סיגריה בשקל זה הכול ולהתעלם בדרך מכול מיני מסיחים. וכמובן פגשתי כמה אנשים שהכרתי והנה שיחה מוקלטת.

"אני לא אוהבת לעבוד..(מי אוהב?), זה כול מה שאני יכול לזכור מהשיחה השאר בכלל לא היה מובן.

אני רק שואל את עצמי, לא לאהוב לעבוד לשבת כול הזמן בבתי קפה ליד השוק! זה השאיפה של סטודנט או רווק רווקה ממוצע? מה עם יצירתיות, התפתחות מעשיות פרקטיות. חיבור לחיים.

וכמובן לא ספרתי על אוספי הבקבוקים למיניהם. אני ללא ספק מפתח יצירתיות רק מהניסיונות שלי לחמוק  מקשר עין עם כול מיני משונים שאני פוגש. וכמובן, לא אישי, לכול מי שעינו תדלג על שורות אלו בין ג'וינט אחד לשני? כמה עולה ג'וינט היום לא הרבה?.?. טוב נו, אפשר לחשוב שאני אחרת(בקטע של הכסף), לא נורא כנראה החיים הם משהו שקורה למי שמוכן לחשוב על החיים. ויש כאלו עם פטורים כמו בצבא, אז אני רק משתדל לא להפריע לאנשים מסביבי לא לחשוב. Any way תזכרו שהייתי כאן פעם, וגיליתי שנחלאות זה לא משהו מיוחד. אנשים הם מיוחדים, סביבות, יש יותר ויש פחות.

הוספת תגובה
RSS Feed 
1 תגובות לכתבה
1. ETTERURiERcqB ל"ת thTmdjcssLXJCcclSuR (משתמש/ת אנונימי/ת) 2012/02/24 05:05
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש
מה הכי הייתי רוצה שיקרה בעולם?
לקישורים נוספים...

חברים

malkif (48)