הנחיית nlp, מנחה nlp, מטפל nlp, סדנה להתפתחות, העצמה אישית, הנחייה בדמיון מודרך, טיפולים הוליסטים, שיאצ'ו באיזור המרכז, עמית לביא, מטפל הוליסטי, שיווק באינטרנט, nlpאימון ב אדוות - החיים המושלמים שלך, הנחיית nlp, טיפולים הוליסטים, הילינג באיזור המרכז, פסיכולוגיה רוחנית, סדנאות להתפתחות
*
*
*
*

אם כול חי.. מה תגידו על זה?

06.06.2007 (12:00)
 
 
 
 אחרי הכול המחשב הוא חברו הטוב ביותר של האדם. כולם רק משחקים איזה משחק אבל הם לא אמיתיים מול המחשב אתה הכי אמיתי. אי אפשר לזייף. אנשים לא קולטים אחרים אבל גוגל סורקת ומנתחת אותך על חיפושיך את עצמך מידי יום...

 
 
 
 
 
אגב- התמונה לא שלי, מוזרה קצת .. לא?

  אחרי הכול המחשב הוא חברו הטוב ביותר של האדם. כולם רק משחקים איזה משחק אבל הם לא אמיתיים מול המחשב אתה הכי אמיתי. אי אפשר לזייף. אנשים לא קולטים אחרים אבל גוגל סורקת ומנתחת אותך על חיפושיך את עצמך מידי יום.
מחשב אישי, לא סתם נקרא מחשב אישי אלה זה באמת בגלל שהוא כזה- אישי. חבר אישי אין גם חברה לא נקראת חברה אישית. אולי זה כי היא לא אישית?. מה שיש אישי גם זה תיק אישי. כול המסמכים האלו שאתה רוצה שיישארו נקיים ויעידו עליך טובות מסתיימים עם סיומת .אישי. כאשר תופסים איזה חשוד בממשלה ישר חוטפים לו את המחשב האישי, לראות אם הוא מלוכלך מה הוא עשה איזה פעולות הוא הסתיר ואז מגלים מסמכים  שונים במחשב האישי שמפלילים אותו.

אז מה שאישי זה מה שאנו רוצים שיישאר נקי. בכל מחשב אישי תמיד יש מאמץ שיהיה נקי מוירוסים. הנה הוכחה לאושיותה של התיאוריה.

ברגע שמשהו הוא לא אישי כבר לא אכפת לנו שיתלכלך אנו מפסיקים לשמור עליו. לכן, אין רחוב אישי שותפים אישיים חברים אישיים באנגלית אומרים friend of us ולא friend of our's כלומר חבר שלנו אבל אין לנו בעלות אישית עליו our's על בית אפשר לומר house of our's, מעניין. חברה זה כבר מתקרב לאישי אבל בעידן שלנו זה לא תמיד נראה דבר אישי, כל אחד עסוק בעצמו כך שקשה לו לשים לב ולשמור על השני שלא יזדהם ויתלכלך ולעשות לו אנטי וירוס פעם בשבוע ולעדכן אותו/ה בכל מה שחדש ולשמור על פעולה מהירה טובה וזורמת למשך חיים שלמים ולכן כל כך הרבה מתגרשים.

אף פעם לא ראיתי מישהו בדרמטיות לוקח את המחשב החוצה ואומר לו זהו נמאסת עלי אתה כבר לא אישי להתראות.  

לטלוויזיה יש כאלו שעשו זאת לכן טלוויזיה באמת לא נקראת טלוויזיה אישית. אין לך שום שליטה עליה. כפי שנטשה אמר בעודך הולך אך האישה אל תשכח לקחת עמך את השוט. אנו רוצים תחושה של שליטה במערכות האישיות שלנו, זה הכול לא צריך לקחת את נטשה בדיוק של המילים ואף כדאי וראוי להסתייג מרעיון השוט, (או שלא), אבל הכוונה לקצת יותר שליטה במלכות (הטעות היא במלכות של מי?, הרעיון לשליטה עצמית ולא שליטה על השני.. זה יובן בהמשך ב"ה). הטלוויזיה היא מלכות היא נותנת לנו

סיפוקים ומסרים- וכשאין שליטה והמדיה אינה אישית, יש כאלו שהתגרשו מהטלוויזיה וזרקו אותה מגשר וכל מיני פרובוקציות אחרות.

האישה האידיאלית לא כתוב לנו בשום מקום מיהי?, אולי משהו בין מחשב אישי (מכיל את כל מה שאתה חושב שאפשרי), לטלוויזיה שבכול זאת מספקת איזה שהוא בידור ועניין (על אף שלפעמים בא לך לזרוק אותה מהחלון, בגלל כול הפרסומות ושטיפת המוח). אבל למרבה הפלא מיהו הגבר האידיאלי כן נאמר.

לעתיד לבוא לא יקרא בעלי אלה יקרא אישי. הבעל הוא אישי. ממש כמו המחשב. הוא צריך להיות בעל אישי. או אפילו לא בעל, אלה הקובץ הישן מוחלף במלואו במצב האידיאלי. בעלות על משהו זה מצריך חידוש בעלות מתמיד וכיו'. אבל כשמשהו הוא אישי, זה לנצח.

אישה צריכה לחפש דמות אישית. הדומיננטיות הנשית, באה לידי ביטוי כי מי שהוא אישי של מישהו אחר הוא נתון בהכרח לשליטתו. ניסיונו של ניטשה לחפש את השליטה והדומיננטיות בצד הגברי ולהפעילה על הצד השני היא עצם הבעיה באי יכולת ליצור יחסים, ואכן נטשה היה ונשאר לבד בחייו. מי שמוכן לבוא עם השוט אבל לתת אותו לשני ולהיות לו לאישי, במקרה של האישה להיות לו לאישה (כי מאיש לוקחה.. כול אחד והסיבות שלו), מראה שהוא מוכן ליחסים של תלות הדדית שהם הבסיס לקשרים בוגרים של יחסי זוגיות עבודה והכול.

אז מה לחפש מחשב אישי, מיקרוגל, טלוויזיה?, או כל אישה דמוי מכשיר חשמלי טכני או בידורי אחר. אני אישית הייתי ממליץ על דרכו של אדם הראשון, "ויקרא האדם שם אשתו חוה כי היא הייתה אם כול חי", שום מחשב אישי, מיקרוגל או טלוויזיה לא יכולים להיות אם כול חי, האישה האידיאלית עבור האיש היא זאת שרוצה להיות גם אם של הילדים שלו. כמובן הרבה נשים לא יסכימו איתי, אך אין כוונתי לבטל את הרעיון שאני אהיה אב מסור ונאמן לילדים שלי ב"ה אבל רק אישה יכולה להיות אם כול חי.  

 

הוספת תגובה
RSS Feed 
1 תגובות לכתבה
1. rpSWulWfnWtLFlYyVj Jenelle (משתמש/ת אנונימי/ת) 2013/06/23 08:34
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש
מה הכי הייתי רוצה שיקרה בעולם?
לקישורים נוספים...

חברים

malkif (48)