הנחיית nlp, מנחה nlp, מטפל nlp, סדנה להתפתחות, העצמה אישית, הנחייה בדמיון מודרך, טיפולים הוליסטים, שיאצ'ו באיזור המרכז, עמית לביא, מטפל הוליסטי, שיווק באינטרנט, nlpאימון ב אדוות - החיים המושלמים שלך, הנחיית nlp, טיפולים הוליסטים, הילינג באיזור המרכז, פסיכולוגיה רוחנית, סדנאות להתפתחות
*
*
*
*

פיטר סלרס

04.03.2007 (10:47)
האם אני גלגול של פיטר סלרס? שיחק את אינספקטור קלוזו, בסרטי הפנטר הוורד
 אני סוג של אינספקטור קלוזו. פיטר סלרס החדש. חיי עטופים במסתורין. קורים לי דברים מוזרים.

שאני לבד אני יכול לתלות את המגבת על הטלוויזיה בטעות. להכין אוכל בצורה מאולתרת לגמרי וללכת ברחוב כשנודף ממני מראה אוונגרד ובלתי מובן.

אני מרגיש שאני בחיפוש אחר חידה כל חיי. כאילו הונחתי בסט צילומים של סדרה הוליוודית. הבעיה היא מאוד פשוטה. אין הכרה בסלרסיות שלי. בשרמנטיות וביוצר שבתוכי. אני מכסה את עצמי כאשר אני יוצא לרחוב ללימודים לכל מיני דברים שאיני יודע איך הם קשורים ממש עם חיי. את חיי היצירה שלי איני חושף מספיק.

עלי לחשוף את חיי היצירה שלי יותר. נהדר, מרשים ביותר.. אני אוהב לעמוד מול המראה ולעשות גינונים עם הידיים תוך כדי שאני פותח בדיבור אוטומאטי על נושאים מגוונים. לפעמים הרצאות מתוקשרות של מאסטר בתחומי היצירה ועל תהליכי היצירה ופעמים סתם הופעה פרפורמנס ספונטאני.

אני מתנהג כאילו הייתי סטודנט בכל המחלקות האפשריות- סטודנט למשחק, גרפיקה ועיצוב, קולנוע ומוסיקה הלחנה ניצוח מקהלות ועוד רבים.מראי מקרין איזה הוד של אדם מלא השראה וביטחון כאשר אני בחשיפות הבית האלו. מדוע כאשר אני יוצא מסיר אני מעלי את ההיכרות האישית הזו וממיס את האישיות שלי בניסיון להיטמע בבינוניות בחוסר הביטחון בפחד ושיגעון והחשש של אנשים זה מזה להקרין את מלא האישיות שלהם זה על זה.

פיטר סלרס, ראיתי בדיוק בכבלים את הפנתר הוורד ואת מכה שנית ואת הסרט אודות פיטר סלרס. והזדהיתי. האדם ללא האישיות, יכול לעטות כל אישיות. גם אני מרגיש כך שאין לי אישיות שעלי להגן עליה. יש לי אישיות שעלי לנסותה במצבים שונים. עלי ללבוש את חליפת ההשתנות המתמדת. אין לי צורך בלהגן על שום דבר. אני רוצה שכולם יגעו בי. אני רוצה שישימו עלי ידיים, יחבקו אותי יראו אותי.

אני רוצה להרגיש את האנשים שמסביבי, ולא לדבר איתם בלי שום יצירה בלי שום חגיגה.

החיים הם חגיגה לעיניים, אני מלא הבעות פנים מלא ביטויים תיאטרליים. היום ראיתי מישהי באוטובוס שהזכירה לי את אלכסנדרה והתחלנו לדבר,, היא פתחה שאמרה חם היום- ואני אידיוט לא הספקתי להתעשת ולקחת מספר טלפון אני רק יודע שהיא גרה בבן יהודה. אני חיי בתחושה שאולי פספסתי מישהי שכבר התחתנה, בקיצור אני מלא עולמות וחלומות שמרביתם לא במציאות, כאשר אני יוצא מהדירה.

להיות מרוכז בדור שלנו זו משימה כמעט בלתי אפשרית. אם לא הרגע הזה שאני כותב פתאום הייתי שוכח שאלו הם חיי. אנשים לא מתעניינים בחיים של אחרים. אנחנו החיים של עצמנו. ורק אלו שמודעים לחיים של עצמנו הם חברי אמת. היום כבר אין לי כאלה.

כוס עאמק. זה מה שיש לי לומר על כך שאני יושב מלא ומאושר. ולא חשוף ברבים בתור מי שאני. פיטר סלרס, אישיות שלא קיימת שאין לה רצון להגדיר את עצמה. אני פוצח בקריירה של השתנות מתמדת. אני יוצא בהכרזת מלחמה על השגרה של הקיבעון. אני חלוץ של תהליכי שינוי וצמיחה מתמידים. אין לי כל צורך להגדיר את עצמי יותר.

שושנת יעקוב צהלה ושמחה בראותם יחד תכלת מרדכי. תשועתם הייתה לנצח תקוותם לדור ודור. אני חותם פטנט על השראה  ומי שיגנוב ממני את הפטנט שיהיה לו בכיף.

הוספת תגובה
RSS Feed 
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש
מה הכי הייתי רוצה שיקרה בעולם?
לקישורים נוספים...

חברים

malkif (48)