הנחיית nlp, מנחה nlp, מטפל nlp, סדנה להתפתחות, העצמה אישית, הנחייה בדמיון מודרך, טיפולים הוליסטים, שיאצ'ו באיזור המרכז, עמית לביא, מטפל הוליסטי, שיווק באינטרנט, nlpאימון ב אדוות - החיים המושלמים שלך, הנחיית nlp, טיפולים הוליסטים, הילינג באיזור המרכז, פסיכולוגיה רוחנית, סדנאות להתפתחות
*
*
*
*

עיצוב אמונות@

13.12.2006 (12:00)
מקצוע חדש.. האמנם?
 

אני מעצב אמונות. Believe Design L.T.D .  

מה זה אומר?

הכוונה פשוטה מאוד. אני טוען שכולנו מעצבים את האמונות שלנו במהלך חיינו. אבל אנו לעיתים פועלים כאוטומטים ולכן, אנו נכשלים לא מצליחים לא מסופקים ולא מאושרים מספיק מחיינו ובחיינו או שכן.  

זה הכול תלוי באמונה. איזה אמונה מזינה אותנו?, האם אמונה שאנו לא מסוגלים או אמונה שאנו לא מוצלחים?. עלינו לזהות את האמונות שלא עוזרות לנו לגדול ולשנות אותן לאמונות גדולות צבעוניות ויפות שמפרגנות למי שאנחנו, ושמעודדות אותנו להגשים את עצמנו ולחוות יותר סיפוק, שמחה והצלחה.

איך עושים זאת? 

כמו כול מקצוע עיצובי אחר, עלינו להגדיר לעצמנו קודם כול מה מטרתנו כארגון פרטי, למה אנו כאן? (חזון) ומה אנו 'מוכרים' – איזה ערך אנו מספקים או היינו רוצים לספק (תכנים), וכיצד אנו בוחרים לעשות זאת (תהליכים).  

למה עיצוב?

הערך שהיום ניתן לעיצוב הוא גדול, כל הזמן קמים מקצועות עיצוב חדשים, לכן גם במקרה של אמונות המילה המתאימה ביותר היא עיצוב אמונות. העיצוב מכיר בטעם השונה של כול אחד, ובצורך של כול אחד להבליט את ייחודיותו כלפי חוץ (לאחרים) או כלפי פנים (לעצמו).

כפי שאתר או באנר צריכים להיות ברורים ומעבירים את המסר שלהם באופן חד מיוחד קוהרנטי וידידותי כדי שיגיעו להרבה אנשים, כך כול אחד צריך לחדד את המסר שלו ולמסור אותו לאחרים ע"י עיצוב האמונות שלו ולעבור תהליך התבהרות ואפיון יסודי עד שהיהלום יאיר במלוא האור הספציפי שאותו הוא קולט ויכול להעביר.

מספר האמונות שקיים על פני כדור- הארץ הוא כמספר האנשים. אין שני אנשים שחושבים אותו הדבר. אחמניג'הד מחזיק באמונות הפוכות מהדלאי למה. למה? ככה!.

אז מה הן האמונות הנכונות? או הטובות?

כול אמונה שמגדילה את הפוטנציאל של מי שאתה היא טובה. וכול אמונה המקטינה את הפוטנציאל של מי שאתה היא לו טובה. נכון, לפעמים זה אומר להגזים באופן מודע. נניח שאני מאמץ אמונה- שאני מצליח בחיים וחווה יותר סיפוק ושמחה,.. אני יודע שזה לא המצב כרגע, חברים שלי יודעים זאת גם.. אבל המוח שלי לא יודע זאת!!, ולכן הוא יפעל וינחה אותי לחיות חיים שיש בהם הצלחה סיפוק ושמחה. וזה מה שחשוב.. לא?. ההצלחה במישור הפיזי תתמגנט ותופיע עם השינוי.

אז מה אנו עושים כאן בעצם? 

אנו כאן, כדי לחוות חיים מלאי סיפוק, הנאה, חדווה ויצירה. אנו רואים את העולם כול הזמן דרך הפילטרים שאנו מעצבים בתוך המוח שלנו. כמו שכול אחד שרוצה להקים אתר, ידאג שיהיה לו מעצב יצירתי שיעשה לו עבודה שתמשוך הרבה קליינטים, תהיה פשוטה, מובנת ואטרקטיבית כאחד. עם הרבה או מעט צבע, לפי הטעם האישי הסגנון והדרך המיוחדת שהוא רואה את הדברים ורוצה להעביר את המסר שלו לאחרים, כך אנו מוכרחים לעצב את האמונות שלנו, כאשר מה שלנגד עינינו הוא- מה המסר שאני מעוניין להעביר לאחרים? ואיך אני עושה זאת בצורה הטובה ביותר? לטעמי, אך אני חייב לאמת זאת מול מבחן המציאות. האם אני מובן? מה היה מובן ומה לא? לשדרג ולשפר כול הזמן.  

הסוד הוא שכאשר, אני לגמרי משתחרר מכול הפילטרים שמונעים ממני לראות את הטוב שיש במציאות ואת ההזדמנויות לצמיחה ונחשף למי שאני באמת ומתחיל לחיות את חיי בביטחון סיפוק ובהנאה, המסר עובר דווקא בדרך הייחודית שלי ולא בשימוש בטכניקות, שיטות וכדומה. מטרת השיטות והטכניקות הן להוביל אותי למי שאני באמת.. וזה העיקר.  לכן גם, אין להעדיף טכניקה אחת על אחרת כאילו היו תורה מסיני, העיקר לא לפחד כלל.. כמו שאמר גורי אלפי בתוכניתו, 'ככה לא מתנהגים'.. החיים מלאים פחדים אמנם, אך אנו צומחים כאשר אנו בוחרים לעשות כול יום משהו קטן שמפחיד אותנו, ומתגברים עליו.. לא צריכים לרוץ לאבו כביר בשביל חודש טירונות יש מספיק פחדים קטנים ביום יום.

אגב, מ צ ל י ח - מ ל ח י ץ , מעניין שמורכבים מאותן אותיות. 

אז, איחולי להרבה יותר הצלחה בחיים בכל התחומים והלחץ כבר יעלם לבד. בהצלחה לכולנו!

הוספת תגובה
RSS Feed 
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש
מה הכי הייתי רוצה שיקרה בעולם?
לקישורים נוספים...

חברים

malkif (48)