הנחיית nlp, מנחה nlp, מטפל nlp, סדנה להתפתחות, העצמה אישית, הנחייה בדמיון מודרך, טיפולים הוליסטים, שיאצ'ו באיזור המרכז, עמית לביא, מטפל הוליסטי, שיווק באינטרנט, nlpאימון ב אדוות - החיים המושלמים שלך, הנחיית nlp, טיפולים הוליסטים, הילינג באיזור המרכז, פסיכולוגיה רוחנית, סדנאות להתפתחות
*
*
*
*

מהות הגילוי

06.12.2006 (01:15)
פרק שנכתב רק ע"מ לצאת ידי חובת אתר הבית ה[ד,  ףבמסגרת מחויבות אישית יזומה.

 

 

איפה מתחיל השינוי?. אנו חיים בעולם אם נתיבים אין סופיים כמעט, והתנועה מתמדת. לפעמים שאלות טריואליות כגון- מדוע אני עושה את כול מה שאני עושה, בשביל מה? נשארות ללא מענה. אנו נהיים לאט לאט אוטומאטיים כמעט בכול דבר, ושוכחים את הסיבה למענה אנו מסתובבים ותופסים מרחב בסביבת המחיה שלנו, במקום העבודה ובאטמוספרה של כדור הארץ שבו אנו נושמים וחיים.

מדברים על פרויקט נאסה 'ירח', פרויקט עתידני בו יאיישו חלקים מהירח, שם יגורו יחקרו וישהו אנשים, לראשונה בהיסטוריה. האדם, נחוש בדעתו להמציא ולגלות דברים חדשים . זהו צורך, אנושי קיומי של גילוי מתמיד. יש מושג הנקרא גילוי אליהו. הגילוי הוא המצב של אי הידיעה הנהפכת לידיעה, בגרף עולה שאין לו סוף. בעצם, יש מקום לשיפור מתמיד שלא על חשבון שום ידיעה קודמת.

אנו מלאי אשליות אודות החיים, אודות מה שלמדו אותנו אודות עצמנו. אבל שורש הידיעה היא אי הידיעה. אפשר לומר זאת בצורה פשוטה יותר ומובנת שהידיעה שאנו בפוטנציאל יכולים לגלות אודות עצמנו דברים שאין אנו יודעים ברגע מסוים ושלתהליך הזה אין סוף הוא הידיעה היותר אמיתית אודות הטבע האמיתי של מה שאנו במהות.

הניסיון לדעת ע"י גילוי הנובע מחוצה לי מהפתעה ממשהו שמתגלה לי, היא דומה לרעיון של גילוי אליהו. אני צריך למצוא את הדרך ואת ההקשבה לגלות מהויות עמוקות ואמיתיות על עצמי, אך הגילוי לא יגיע מטיסה לירח. אלא דווקא מהצמדות לקרקע של מה שאני עמוק פנימה כאשר אין לי מקורות חוץ למלא את החללים של הזהות שלי ע"י הצפה של מדיה והזדהויות שלי עם גימיקים ואלילים.

אתה הוא העיקר. קיומך הוא ההזמנות המיוחדת של חייך. עליך למצוא את המימושים המתאימים לכשרים שלך ולמהות שלך בדרכים יצירתיות וחכמות. להבין את הייעוד שלך את החזון.. את הסיבה לחייך.

מקוריות אמיתית יכולה לנבוע רק מהנשמה ומהגילוי של הנשמה האותנטי שקורה בנגיעה עמוקה שלך בעצמך, ובהפיכת אי ידיעה לידיעה ולגילוי של מסלול אין סופי  של התפתחות.

הכול חייב להתפתח, זהו חוק טבע. אף, שלפעמים נראה כאילו שהכול בתסבוכת נוראית זהו שלב בהתפתחות לקראת גילוי. אליהו המבשר הנצחי מגיע בגמר התהליך ומשיב לב אבות על בנים ולב בנים על אבותם, ומביא את השלום לארץ.

אז איפה מתחיל השינוי?. אם כן, השינוי לפי כול זה חייב להתחיל בתוכי. הציפייה לגילוי החדש והמתמיד של החיים והטוב בתוכי יכול להתרחש רק כאשר אני מתפנה לרצות את הגילוי שעולה מן הריק. רק כאשר אני מרוקן את עצמי מהתוכן הזמני ע"מ להיפגש פגישה ישירה עם טפטוף מהפוטנציאל המלא שאני, יכול להיות מצב של גילוי. זהו, רטט של תודעה הנמצאת בהתרחבות מתמדת.

העתיד נוצר כול הזמן ונמצא בהתאמה מתמדת לשינוי ולתודעה הספציפית שלנו. כול עתיד הוא אחר לפי מספר המוחות הקיימים בעולם. אין שני אנשים הרואים את אותו עתיד. עתיד שיש בו אמונה בכוח של הגילוי, הוא עתיד אופטימי הטומן בחובו שיפור מתמיד וגילוי המוביל לצמיחה וגילוי של מקומות חדשים בתודעה וחופש ללא גבולות. מצב של חוסר גילוי, מביא פחד קיבעון תקיעות פסימיות וציניות כלפי המחר ולחוסר יכולת התמודדות עם הקיים בהווה.

לכן, השינוי מתחיל בידיעה שהאחריות על העולם שאני תופס הוא פועל יוצא של התהליכים התודעתיים שלי. ולכן, עלי לפעול בשני מישורים. האחד, ליצור נקודת מבט חיובית אקטיבית. ושניים, לאפשר את הגילוי, את הידיעה שבאה מתוכי ידיעה מקורית שאין לה תחליפים זולים- שניהם יחד מביאים לגדילה רוחנית אמיתית.  

 

הוספת תגובה
RSS Feed 
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש
מה הכי הייתי רוצה שיקרה בעולם?
לקישורים נוספים...

חברים

malkif (48)