הנחיית nlp, מנחה nlp, מטפל nlp, סדנה להתפתחות, העצמה אישית, הנחייה בדמיון מודרך, טיפולים הוליסטים, שיאצ'ו באיזור המרכז, עמית לביא, מטפל הוליסטי, שיווק באינטרנט, nlpאימון ב אדוות - החיים המושלמים שלך, הנחיית nlp, טיפולים הוליסטים, הילינג באיזור המרכז, פסיכולוגיה רוחנית, סדנאות להתפתחות
*
*
*
*

יצירתיות

14.11.2006 (12:16)

עולם משתנה
גשר למאה ה- 21

אנו בעידן של שינויי מתמיד. המדע מייצר טכנולוגיות חדישות, וכן מגלה תופעות שלא ניתן ממש לנבא או להסביר מה קורה שם בדיוק?

המציאות כפי שנתפסה עד עתה עוברת טרנספורמציה ושינוי קיצוני לעבר תפיסת עולם הוליסטית, בה כול תחום משפיע על תחומים אחרים באופן סינרגטי.

כול הרבדים מצביעים על איזה עיקרון אחדותי שעומד מאחורי כל הגילויים החדשים. פיסיקת הקוונטים חושפת בפנינו שאין ממש הפרדה כפי שחשבו בעבר בין הצופה לבין המציאות. המציאות 'בוחרת' להיות מסוימת בהתאם לעמדת הצופה.

כול התופעות קשורות זו לזו ומשפיעות אחת על השנייה. לא ניתן לדבר כבר על מציאות שנמצאת שם בחוץ, בפני עצמה. אנו משתנים וזה משפיע על תפיסת המציאות שלנו ואף על המציאות המסתברת בהווה  ובעתיד שאליו  אנו מתקדמים.

האחריות על ההבנה של המציאות והבנת ההשפעה שלנו על המציאות שאותה אנו חווים ועל המציאות עצמה היא מה שפיסיקת הקוונטים אומרת לנו.

המציאות שבה אנו מתבוננים אינה דבר שחי ומתקיים בפלנטה אחרת ואנו כחושבים בפלנטה אחרת  קיים קשר הדוק בין מה שאנו רואים ומה שאנו חושבים. זה בעצם אותו דבר.

 

הוספת תגובה
RSS Feed 
2 תגובות לכתבה
2. zgyoEEePKOThwRhwj Cialis (משתמש/ת אנונימי/ת) 2012/01/19 09:13
1. האישה המושלמת! ל"ת l.k (משתמש/ת אנונימי/ת) 2009/03/04 00:56
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש
מה הכי הייתי רוצה שיקרה בעולם?
לקישורים נוספים...

חברים

malkif (48)