הנחיית nlp, מנחה nlp, מטפל nlp, סדנה להתפתחות, העצמה אישית, הנחייה בדמיון מודרך, טיפולים הוליסטים, שיאצ'ו באיזור המרכז, עמית לביא, מטפל הוליסטי, שיווק באינטרנט, nlpאימון ב אדוות - החיים המושלמים שלך, הנחיית nlp, טיפולים הוליסטים, הילינג באיזור המרכז, פסיכולוגיה רוחנית, סדנאות להתפתחות
*
*
*
*

דייטים או לוחמה ביולוגית?

05.10.2006 (12:00)
..אז מה נשים רוצות? ולמה יש כל כך הרבה רווקים ורווקות..
 

 

 

בזמן האחרון נראים בעיני הדייטים סוג של לוחמה ביולוגית בין המינים, הזר(זכר) והנקבה.

נפגשים שני מינים הפוכים, איש/ אישה, ומיד מתחילה איזה ריצה קדחתנית לכיוון הפרידה. כמה זמן זה ייקח? תלוי בטכניקות, תלוי בהגנות של כול אחד, אבל המטרה ברורה, סוף.

אני פעם חשבתי שאם אצא לדייט אוכל לעשות כמה דברים כבן אדם עם אהבה בקרבו:

1.   לפתוח את הלב, לאט ובזהירות אבל זה ייחשב 2 נקודות למשל, ולא עילה לסיום.

2.   לחוש שאני בריצה קדחתנית לעבר החופה ולא המרוץ לדירה 4, רק שמדובר שוב בחזרה לדירה שלך, לבד.

3.   להתפעל מעדינותן של הנשים ומהרוך והאהבה שהן מסוגלות להראות למצבים רגשיים מסובכים. גיליתי ההפך, אם יש לך עניין רגשי שזקוק לאהבה וריפוי ע"מ לצמוח לך הביתה ותעשה מדיטציה. נשים, כבר שכחו מכל זה, בשביל טיפת רוך וחמלה אתה צריך אולי להרוויח איזה סכום כסף בבנק או, בכלל להיות לא אנושי, בלי סיפור בלי כאב בלי חיים.

4.   להרגיש פרפרים בבטן, זו כבר פנטזיה ללא עוררין.. המקסימום שאני עלול להרגיש זה כאב בטן מכל מיני סיבות שאין צורך לפרט.

אז מתי הוכרזה המלחמה בין המינים?. לא ייתכן כל כך הרבה רווקים ורווקות וכולם נשארים, מלבד יוצאי דופן שעדיין איני נמנה עימהם.  

מלחמה ביולוגית מגוחכת. כי, הרי השמדת המין השני היא מטרה לא הישרדותית בעליל?, המינים צריכים  זה את זה, אף אם הם כרגע בעיצומם של הקרבות.

אז מה זה דייט? בעצם. זו זירה של מי יכול יותר זמן לא לפתוח את הלב. והראשון שפותח במקום שקופידון ירה חץ בלבו, המין השני מקדים אותו והפרידה כבר התחילה. אם זה המצב, אני מעדיף כבר להיות איזה מורה רוחני שפותח את הלב תדיר בפני אנשים ומקדם את האהבה בחייו אם אישה או בלעדיה.

פעם נאמר על הקב"ה שהוא מזווג זיווגים, מאז שברא את העולם. היום אני במקומו הייתי אוכל פיצוחים ומסתכל על איזה פספוסים קורים שם, ואיך כול כך הרבה זוגות יכולים להיות פוטנציאלים אם מישהו כבר היה מכריז סוף למלחמה הביולוגית המטופשת והיינו עוברים כבר לכימיה, על כל המשתמע ממנה.

גם בעניין הלבוש יש לי חיזוקים לכך שנערכת מלחמה ביולוגית של ממש. איך בנות דתיות מתלבשות היום? בגדי מגן, מיד אינסטינקטיבית אתה מרגיש שאתה מזוהם. אם באת אם איזה שהוא רצון לאהבה לא מייד, אלה בעתיד ואולי אף קננו במוחך מחשבות על להביא ילדים לעולם, פעם בעתיד. מיד כול זה נהיה לא רלוונטי לפגישה ואתה מוצא את עצמך בעוד שיחת 'דע את עצמך' או מנסה לנסח מי אתה בפעם המאה.. מספיק, אני לא יודע מי אני, אבל אני יודע שלא יעזור לי, להישאר לבד עוד כמה שנים כדי להגיע לניסוח טוב יותר של עצמי, (אסתפק בתשובת המדריך לטרמפיסט בגלקסיה לשאלת מהות היקום- 42).    מי את לכול הרוחות? מלכת הירח?, נסיכת הגאות והשפל? אולי תסתכלי לעצמך בעיניים, ותירגעי מכול המטרות והמימושים העצמיים, ותשאלי אותי כמה שאלות יותר רציניות, שיעידו שפעם לפחות קינן שם בלבך איזה רגש חם יותר, ותקוות גדולות יותר, לעולם שיש בו גם רוחניות צמיחה, ואז לא תראי זאת לטעות בידך לתת יד לרפא, לקבל ולעזור למקומות שצריכים שאהבה תגיע אליהם ולא רק אהבה עצמית. אם זה, אני מסתדר יופי. אני מומחה בהתחברויות למימדים ע"ג מימדים. אבל כישלון בלתת למישהי, שאפשר לסמוך עליה לראות אותי ללא מסכים, ככה עם החולשות שלי. איך אפשר לפתוח את הלב כאשר מולך בדייט נמצאת בחורה עם יותר קומפלקסים מעצמך. בקיצור, מערכה אבודה.

בשני מילים, חוסר בגרות נראה מכול צד שמסתכלים. הלו?.. תירגעו, בגיל כזה לא צריכים להסביר כל הזמן מי אתה? חזקה על מישהו שהגיע לגיל כזה שהוא יודע, בידיעות אין ספור מיהו. השאלה המעניינת יותר, לו, לא הייתה לוחמה ביולוגית כה קשה? היא מי השני?, התעניינות אמיתית? איך המצב במשפחתולוגיה שלו, אבל באמת בלי ליפות, לדבר בכנות ובפתיחות ושהצד השני יהיה אנושי יקשיב, ויפגין אהבה לשני גם אם הוא אינו מתאים לו. מה שקורה שם, זה ג'ונגל של אנשים רעבים שלא למדו לאכול אף פעם. אינם יודעים את החיים אינם יודעים את עצמם ואינם יודעים מה זה רגש בוגר, אינטימי שרוצה רק להיות בהווה ולדעת שמישהו אחר יודע על קיומו ואוהד אותו, על עליותיו ומורדותיו.

אז, אני ממקומי הרווקי מוסר; אהבה, הקשבה וסליחה לשנה החדשה. לכול מי שחושב שפגעתי בו או לא התייחסתי אליו מספיק באופן אוהד ואוהב.

 

ושיהיו הרבה חתונות ופרפרים בשנה הבאה עלינו לטובה,  ב"ה. 

אם הייתה לי אישה הייתי כותב == ותודה לאשתי שאוהדת אותי כמו שאני באמת .. רווק מהפליאדות.

כרגע אין.. אז, תודה לכול מי שתומך בי בצמיחתי הרוחנית עד הלום.

מאחל, ברכת אור וגדילה לכולנו. ושנהיה בנקודת התחלה אחרת לגמרי בתחילת השנה הבאה.

הוספת תגובה
RSS Feed 
6 תגובות לכתבה
6. למירה עמית (משתמש/ת אנונימי/ת) 2006/12/08 00:32
5. אני אובדת עצות כי לא מצאתי אהוב מירה בן (משתמש/ת אנונימי/ת) 2006/12/07 22:20
4. בהחלט מעודד מחשבה ל"ת נח (משתמש/ת אנונימי/ת) 2006/12/07 22:19
3. מצויין. יוסיהו (משתמש/ת אנונימי/ת) 2006/12/07 22:18
2. יישר כוח. מאמר מעניין אורית (משתמש/ת אנונימי/ת) 2006/12/07 22:17
1. חשוב להגיד a*y*a*l (משתמש/ת אנונימי/ת) 2006/02/18 20:13
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש
מה הכי הייתי רוצה שיקרה בעולם?
לקישורים נוספים...

חברים

malkif (48)