הנחיית nlp, מנחה nlp, מטפל nlp, סדנה להתפתחות, העצמה אישית, הנחייה בדמיון מודרך, טיפולים הוליסטים, שיאצ'ו באיזור המרכז, עמית לביא, מטפל הוליסטי, שיווק באינטרנט, nlpאימון ב אדוות - החיים המושלמים שלך, הנחיית nlp, טיפולים הוליסטים, הילינג באיזור המרכז, פסיכולוגיה רוחנית, סדנאות להתפתחות
*
*
*
*

עבד עברי נוסח 2006

14.05.2006 (12:00)
מודעה- בהומלס, בשני מילים דרושה עובדת ניקיון ב 3/4 משרה.
 

צייד הדירות בירושלים- לאן הגענו?

"זו איננה דירה להשכרה. זוהי הצעה מיוחדת במינה. אנו מציעים דירת חדר נפרדת +שכר לבחורה שתתחזק את הניקיון והבישול בביתנו. לדירה כניסה נפרדת. היא קטנה מאוד. יש בה חדר שינה קטן, מטבח בינוני ושירותים. הדירה מרוהטת ומצוידת(הסקה טלויזיה טלפון, ציוד חשמלי למטבח, וכיוב.) ההוצאות עלינו, פרט לטלפון. הדירה קטנה ומתאימה רק למגורים של אדם אחד. במשך השבוע אוסיף תצלום) הדירה נמצאת בשכונת וילות ברמות בירושלים. העבודה שאנחנו מציעים היא 6 ימים בשבוע- כולל יום שישי. בבקרים. 32 שעות שבועיות. (גמישות מסוימת לסטודנטית) שעות אחה"צ והערב פנויות לעבודות נוספות ו/או לימודים. הסידור הזה קיים אצלנו כבר שנים ואפשר לשוחח עם הדיירות הקודמות. ההצעה הזו אידיאלית לבחורה חרוצה, נבונה, שחזקה בענייני בית\ שרוצה לגור בירושלים, שפנויה כל בוקר, שלא חוששת מעבודה, ומעוניינת לגור לבד". (מתוך הומלס, 15.06.2006)

 

לא ייאמן בשנת 2006, עבד עברי רלוונטי מתמיד. אם כל הכבוד לאווט סורסינג יש דרכים להשתמש באווט סורסינג. אפשר להזמין מנקה פעם בשבוע לדוגמה, או פעמיים אם יש גם צורך בעזרה בבישול אבל אתה הלכת עם זה רחוק. יש לך גם סידור של אווט סורסינג להליכה לבנק? להוצאה של הכלב לטיול או שזה כלול בחבילה שאתה מציעה לסטודנטית החרוצה שלנו?.

בעל בית נחמד או עריץ עשיר מנוול יש לי מספר שאלות אליך: האם אתה משלם למנקה, דיירת, בשלנית או עובדת חרוצה וואט אבר, ביטוח לאומי?, האם היא מבוטחת למקרה שייפול עליה סיר או שתחליק על הרצפה בשעת ניקיון וחריצות. יתרה על כך, מה עם חופשת מחלה אם במקרה לסינדרלה שלנו יהיה קצת אנגינה או דלקת גרון איזה בוקר אביבי אחד ובמקום להסתער על המטבח עם מטליות וסבון להסרת שומנים היא תרצה כוס תה לשתות לבד בדירתה הקטנה וללכת לרופא ולנוח כל היום וביום שלאחריו.

תסלח לי מר/ גב' נכבדים, אבל ניצול כזה של חוסר אונים וקושי במציאת מגורים נאותים במחירים סבירים בעיר הקודש ירושלים לא ראיתי עד עתה. תרשה לי לציין בפניך את העובדה שבימי התלמוד ירושלים הייתה עיר שבה אסור היה לדרוש שכר דירה ממבקרים בתקופת הרגלים ע"מ לחבב את העיר ולסמל את קדושתה וכלליותה לכל העם. אתה לקחתה את "הרוצה לגור בירושלים", שזה יפה, ותפרת על הרצון הזה הזמנה לעבודה סזיפית בעליל. מה אתה לא יכול להכין חביתה בעצמך לך ולאשתך. בשביל זה אתה מעסיק סטודנטית שצריכה להתרכז בלימודים, בהתפתחות, במציאת בן זוג ואתה שם אותה בדירה קטנה המתאימה לדבריך רק לאדם אחד ועוד בחוצפתך קורה לזה הצעה אידיאלית לבחורה שחזקה בענייני בית. תאמין לי אני לא יודע מה לאחל לך. אני רק מקווה שבנות שרואות את המודעה הזו נעלבות טיפה על ההשוואה שלהן לסמרטוט אבק ולספר בישול.

אתה חצוף חסר נימוסים שמנצל את עושרך לקיים את העבדות (נקווה שלפחות בשכר מינימום), שחשבתי שכבר פסה מן העולם. אולי יוטב שתפנה לספר שמות ותלמד את דיני עבד עברי לפחות שלא תמנע ממנה מה שמגיע לה ע"פ העקרונות המוסרים בדיני עבד עברי. מה יקרה אם סינדרלה תמצא את הנסיך האם תשחרר אותה או שתרחיב את הדירה עם עוד איזה חדרון קטן ותנסה לגייס עוד כוח אדם לדוגמה מישהו שינהל לך את החשבונות ותנסח כך: "אחד שמבין בחשבונות".

הגעלת אותי, בא לי להקיא זה הכול. חבל שאי אפשר להגיב בהומלס. כי הייתי שמח לו היית קורא את דברי אלה ומנסה להסביר לי כתגובה מה ההצעה האידיאלית העומדת מאחורי 'מיזם' נצלני זה. אולי הסתרת מאיתנו הקוראים או הסינדרלות כמה פרטים נוספים. ה' ירחם. זה מה שיש לי להגיד.

ואם טעיתי ומדובר בכך שיש לך או לאשתך איזה מגבלה וכיוב, ראה רק את ההערות על השוביניסטיות כרלוונטיות. ועמכם הסליחה על השאר.

וכעת אציג את המודעה עם הערות ציניות שלי בגוף המודעה.  

 

זו איננה דירה להשכרה. זוהי הצעה מיוחדת במינה. אנו מציעים דירת חדר נפרדת +שכר לבחורה שתתחזק את הניקיון והבישול בביתנו(עבד עברי בשנת 2006). לדירה כניסה נפרדת. היא קטנה מאוד(תודה רבה ממש מציאה). יש בה חדר שינה קטן, מטבח בינוני ושירותים. הדירה מרוהטת ומצוידת(הסקה טלויזיה טלפון, ציוד חשמלי למטבח, וכיוב.) ההוצאות עלינו(איזה לרג'ים), פרט לטלפון. הדירה קטנה ומתאימה רק למגורים של אדם אחד(ח"ו זוג או הסדר אחר שאינו מתאים בול לתפקיד כרווק/ה). במשך השבוע אוסיף תצלום) הדירה נמצאת בשכונת וילות ברמות בירושלים(ממש עוזר לה). העבודה שאנחנו מציעים היא 6 ימים בשבוע- כולל יום שישי בבקרים(איפה האנושיות, גם אתם עובדים כל השבוע 6 ימים בבקרים?). 32 שעות שבועיות(כמעט משרה מלאה, יש עבודות סטודנטים יותר כדאיות, עלי). (גמישות מסוימת לסטודנטית)(וואו!) שעות אחה"צ והערב פנויות לעבודות נוספות ו/או לימודים(טוב שהוא גם מציע לה מה לעשות בשאר הזמן שלה). הסידור הזה קיים אצלנו כבר שנים(גאווה גדולה?) ואפשר לשוחח עם הדיירות הקודמות(איזה שקיפות חבל על הזמן). ההצעה הזו אידיאלית לבחורה חרוצה, נבונה, שחזקה בענייני בית(הגדרה מעניינת)\ שרוצה לגור בירושלים, שפנויה כל בוקר, שלא חוששת מעבודה(סופר וומן), ומעוניינת לגור לבד(יש מישהו שמעוניין לגור לבד?זה ברירית מחדל).

 

הוספת תגובה
RSS Feed 
7 תגובות לכתבה
7. Good info Pharmd953 (משתמש/ת אנונימי/ת) 2010/09/28 06:58
6. Good info Pharmc660 (משתמש/ת אנונימי/ת) 2010/09/28 06:58
5. Good info Pharmf798 (משתמש/ת אנונימי/ת) 2010/08/24 00:34
4. Good info Pharmc893 (משתמש/ת אנונימי/ת) 2010/08/24 00:33
3. Good info Pharmb269 (משתמש/ת אנונימי/ת) 2010/08/01 22:21
2. Good info Pharma71 (משתמש/ת אנונימי/ת) 2010/08/01 22:20
1. חבל שהכותבת לא יודעת את החוק!!! תליק (משתמש/ת אנונימי/ת) 2006/02/16 12:36
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש
מה הכי הייתי רוצה שיקרה בעולם?
לקישורים נוספים...

חברים

malkif (48)