הנחיית nlp, מנחה nlp, מטפל nlp, סדנה להתפתחות, העצמה אישית, הנחייה בדמיון מודרך, טיפולים הוליסטים, שיאצ'ו באיזור המרכז, עמית לביא, מטפל הוליסטי, שיווק באינטרנט, nlpאימון ב אדוות - החיים המושלמים שלך, הנחיית nlp, טיפולים הוליסטים, הילינג באיזור המרכז, פסיכולוגיה רוחנית, סדנאות להתפתחות
*
*
*
*

תקשור של סת- מתוך סת מדבר;התקפות הנצחית של הנשמה;ג'יין רוברטס

21.04.2006 (12:00)
בפרק זה הבאתי חלק מתקשור מהספר 'סת מדבר' שתוקשר ע"י סת באמצעות ג'יין רוברטס.

 
 
...מחלה וסבל הם תוצאה של הכוונה לא נכונה של אנרגיה יצירתית. יחד עם זאת, הם חלק מהכוח היצירתי. הם לא נובעים ממקור שונה מאשר בריאות וחיוניות, למשל. סבל אינו טוב לנשמה, אלה אם כן הוא מלמד אותך כיצד להפסיק את הסבל. זאת מטרתו.
בתוך מישור הפעילות המיוחד שלכם, ואני מדבר במושגים מעשיים, אין אף לא אחד שיכול להשתמש בכל האנרגיה שברשותו באופן מלא ושלם או שיכול להגשים באופן מושלם את הזהות הרב - מימדית שהוא חש בפנימיותו. ויחד עם זאת, זהות פנימית זו היא תוכנית המתאר, תכנית האב שלמולה אתם שופטים לבסוף את מעשיכים הפיסיים. אתם שואפים לבטא כמיטב יכולתכם את מלוא הפוטנציאל שקיים בכם.
בתוך אותה מסגרת ניתן לקיים תהליכי מחשבה שפויים ובריאים בגופות בריאים, לקיים פלנטה שפויה. לא ניתן לשער את האנרגיה היצירתית המושקעת רק בתחזוקה של הפלנטה שלכם ושל המציאות שלכם. הכמות הרבה של האנרגיה הזמינה לכם מאפשרת לכם מרווח פעולה גדול בשימוש בה.
הזכרתי קודם שכל אחד במערכת שלכם לומד להשתמש באנרגיה יצירתית זו; ומשום שאתם נמצאים עדיין בתהליך הלמידה, תכופות תכוונו אותה לאפיקים  לא נכונים. תסבוכת הפעילויות שנגרמת בשל כך מטילה אתכם אוטמטית חזרה לשאלות פנימיות...
 
 
הוספת תגובה
RSS Feed 
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש
מה הכי הייתי רוצה שיקרה בעולם?
לקישורים נוספים...

חברים

malkif (48)