הנחיית nlp, מנחה nlp, מטפל nlp, סדנה להתפתחות, העצמה אישית, הנחייה בדמיון מודרך, טיפולים הוליסטים, שיאצ'ו באיזור המרכז, עמית לביא, מטפל הוליסטי, שיווק באינטרנט, nlpאימון ב חדשות אדוות- כווני חשיבה חדשים
*
*
*
*
הנחיית nlp והילינג - פסיכולוגיה רוחנית
קליניקה לטיפולים הוליסטים - המרכז להתפתחות האדם
 זה הזמן המתאים ...
***היכנס לאתר החדש שלי ...    http://www.happylifenlp.com/

אדוות -  happylifeNlp - המרכז להתפתחות האדם, הילינג הנחיית nlp וטיפולים 
לטיפ נלפ חינם!!!
http://bit.ly/f2776g

מרחב להתפתחות וטיפולים הוליסטיים : לפרטים נוספים התקשרו למספר למעלה.
על עצמי: מדיום בהרצה.. 
אני מתמקד בפסיכולוגיה רוחנית - מנחה באמצעות NLP  , חוקר שיטות טיפול ושינוי להרחבת התודעה והתפתחות ולהובלת שינויים.

בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה ומוסיקה, בוגר אוניברסיטת בר –אילן ומנחה קבוצות בעל הכשרה מטעם מרכז גישות לפיתוח ויישום מדעי ההתנהגות.

מטפל בתחום ההוליסטי(שיאצ'ו בנקודות השפעה לאורך המרידיאנים, רפלקסולוגיה ופרחי באך), הילר, מנחה ומעביר סדנאות, מאמן לשינוי באמצעות דמיון מודרך -ו NLP .. הנחייה להתחברות לכוחות התת מודע והמשאבים הקיימים כבר(מצבי תודעה מבריאים) , המביאים להגברת התחושות והרגשות הטובים ולמיקוד בכיוון ההתפתחות בחיים.
מגיע לך להיות אדם המגשים את מטרותיו וחווה יותר סיפוק, שמחה והגשמה בחיים.

רק חשבו לרגע מהו הדבר, איכות תחושה, עוצמה, יכולת או כל דבר אחר, שהכי הייתם רוצים שיופיע בחייכם מחר בבוקר שכאשר הוא יופיע בחייכם תוכלו לומר לעצמם כן אלו החיים המושלמים שלי! ועכשיו עצמו עיניים ובדקו כיצד תחושו כאשר השגתם את מה שאתם רוצים.. איזה תמונה עולה אצלכם בראש, כיצד אנשים בסביבתכם הקרובה מגיבים אליכם.. ואף אנשים אחרים שתפגשו .. אילו אפשרויות נוספות  נפתחות בעקבות הצלחתכם.. מה אתם יכולים להגיד על עצמכם כאשר השגתם את מה שרציתם.. כן ... וקחו נשימה עמוקה והעמיקו את תחושתכם הנפלאה שזה עתה יצרתם..  מצוין..   תוכלו לומר לעצמכם בלב... אני אדם מצליח המגשים את מטרותיו, החווה סיפוק הולך וגובר מיום ליום עם כול נשימה ונשימה מעתה ועד עולם.. מצוין! :) ועם תחושה נפלאה זו מוזמנים לחזור למודעות מלאה עם הידיעה שתחושה נפלאה זו רק תלך ותתחזק מיום ליום ובכול רגע.
אני לא יודע אם אתה רוצה להתנסות ב NLP ובשינוי באמצעות התת מודע, שיאפשר לך להגדיל את תחושת החופש שלך כבר עכשיו...

אני מנחה והילר באמצעות גישה וכלים של NLP להובלת שינויים, המטרה שלי לעזור לך להגשים את מה שאתה באמת רוצה, הרצון האותנטי שלך כך שתוכל להיות בכל רגע בנוכחות מלאה ולהנות מהחיים מנקודת מבט של חוויה מלאה ומשמעותית מכל זוית שתסתכל על עצמך.
והדרך והסוד נמצא לא בדברים מלאכותיים אלה באותנטיות שלך ובמה שיוצר אצלך את הדחף והמתח היצירתי להגשים את מה שאתה באמת רוצה!!!

אתה כרטיס הזהב שלך לחיים האלו, אל תתן לאף אחד לשלם לך כדי למכור את כרטיס הזהב שלך עבור הון, וכרטיס הזהב שלך עשוי מאהבה מאין סוף מחומרים שלא ניתן למדוד אותם בכסף כמה זה שווה בעינייך מי שאתה ומי שאתה יכול להיות?...

היכנס פנימה לרגע... תוכל להניח את היד על בית החזה, ותראה מי נמצא בך אתה הקטן או הגדול, נסה להיפתח לכך שאתה כבר כאן ומי שאתה זה משהו הרבה יותר גדול ממה שאתה מודע אליו או שספרו לך, נסה לדמיין איזה אפשרויות ודברים תרצה לממש כאשר אתה מקשיב לאתה הגדול יותר... זה שיודע...איך תרגיש? איך תפעל?....

אז מה אני מציע לך...? קרא עוד...
מחשבות על אדוות.. (2006)
למה הוקם האתר? ומה האידיאולוגיה שמאחוריו? 
חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש
מה הכי הייתי רוצה שיקרה בעולם?
לקישורים נוספים...

חברים

malkif (49)