הנחיית nlp, מנחה nlp, מטפל nlp, סדנה להתפתחות, העצמה אישית, הנחייה בדמיון מודרך, טיפולים הוליסטים, שיאצ'ו באיזור המרכז, עמית לביא, מטפל הוליסטי, שיווק באינטרנט, nlpאימון ב עיסוקים ותחביבים אדוות- כווני חשיבה חדשים
*
*
*
*
mcguiver

מוסיקה ונגינה - אני מאוד מחובר למוסיקה ומוסיקאליות. שרתי במקהלות אומנותיות ואני מנגן על מספר כלים, כולל תוף פריים שקניתי ברובע המוסלמי ועוד תוף פריים גדול מהודו.

טיולים - אני אוהב לצלם טבע ונופים.


http://students.johnbryce.co.il:8080/alevy/ - אתר גלריה של עבודות גרפיות ואתר שבניתי.

עידן החדש - אני מוצא את השינויים שקורים בעידן החדש מעניינים אותי ופועל להוביל שינוים חיוביים בעצמי ובסביבתי. הפוטנציאל בכמה שנים הקרובות ליצור מהפכה באופן בו אנו תופסים את עצמנו ואת השפעתנו על איכות חיינו (חוק המשיכה\the law of attraction) גבוה לאין שיעור וכול אחד מזומן למצוא את הדרך בה הוא נותן לחייו משמעות ותווה לעצמו את מסלול חייו. להלן כמה הרצאות / סדנאות שאני מעביר  והמלצה על מכללה הוליסטית: 

1. הנחיית קבוצות והרצאות -   "..לאט לאט אנו מבחינים במציאות מסביבנו כיצד כול המידע המציף את הכרתנו אינו בהכרח מסייע לנו להשיג איכויות שאנו נשארים רק לחלום עליהם בלילות, כמו שלווה נפשית, התפתחות אישית, בטחון עצמי, אהבה, ריפוי ועוד.. האתגר ותחילת המסלול לכול שותף למסע הוא להאמין בעצמו ובכוח שלו על החשיבה".

מרצה, סקרן ומנחה בתחומי: ריפוי והילינג,
 שיטות וכלים להתפתחות, חשיבה אנרגטית לאיזון ולהגשמה במציאות.

אדוות - כווני חשיבה חדשים ,  -
מעביר השתלמויות והדרכה למורים / חברות ופרטי.(מרצה כעת בחברת 'יעד' - לגמולי השתלמות).  
תקציר הרצאה בנושא שייכות
  (2006)

 

2. טיפול, הנחייה ולווי בתהליכי גדילה וטרנס-פורמציה אישית בחיים - אנו משקפים זה לזה שיעורי חיים במסע הנשמה. באמצעות כוונה ורצון לגדול ולעורר את העצמי הגבוה, ההתקדמות היא ללא גבול !  מטפל בתחום ההוליסטי(שיאצ'ו בנקודות השפעה לאורך המרידיאנים, רפלקסולוגיה ופרחי באך), הילר, מנחה nlp ומעביר סדנאות, מרצה לחשיבה מבריאה, מאמן לשינוי תבניות מחשבה באמצעות דמיון מודרך - דרך הנחייה קולית נעימה להתחברות לכוחות התת מודע(מצבי תודעה מבריאים) , המביאים להגברת התחושות והרגשות הטובים ולמיקוד בכיוון ההתפתחות בחיים.
happylifenlp - לחיות את החיים שאתה רוצה וראוי!
מנחה סדנאות, מטפל בטכניקות NLP להתפתחות והעצמה אישית,
מטפל בהילינג, מאמן אישי ויוצר תכניות שיווק מתקדמות.

לאתר בגוגל sites -
 
לחץ כאן

..צור קשר לפגישה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש
מה הכי הייתי רוצה שיקרה בעולם?
לקישורים נוספים...

חברים

malkif (49)