הנחיית nlp, מנחה nlp, מטפל nlp, סדנה להתפתחות, העצמה אישית, הנחייה בדמיון מודרך, טיפולים הוליסטים, שיאצ'ו באיזור המרכז, עמית לביא, מטפל הוליסטי, שיווק באינטרנט, nlpאימון ב מחשבות על אדוות.. (2006) אדוות- כווני חשיבה חדשים
*
*
*
*
mcguiver

בימים אלו אני חושב כיצד אני יכול להגיע לתודעה יותר ציבורית ולהשמיע את נקודת המבט שלי לעולם. נכון שאלו נשמעות מילים וכוונות גרנדיוזיות אך לטעמי משימת האדם בעולמנו המשתנה מיום ליום היא לעצב את הגרסה האינדיווידואלית שלו לחיים לאהבה לעבודה לערך וכן הלאה ובד בבד מטרתו להביא זאת לכלל תקשורת עם הסביבה. שם בנקודת החיבור אל הסביבה נמצא מנגנון 'תיימינן' נסתר שהוא גם הקול הפנימי של היחיד לדעת מתי הוא מוכן לצאת עם מה שיש.
לעולם אין יותר ממה שאתה. הכול גילויים של השלם. הגילוי העמוק של מה שאנו הוא משימה נפלאה ומרתקת לכול החיים. לנקודת התחלה כדאי להתחיל בכך שכולנו מקסימים באופן יוצא מהרגיל ואל לנו להיכנע לחושך, לעמימות הערכית ולאי וודאות המרחפת באוויר. ביטחון, הומור, וודאות ושמחה יכולים להיות יציבים בעידן שלנו רק אם הם בלתי תלויים במידע, בשליטה ובסקרים של אחרים ששוטפים את מוחנו. ומאידך, תלויים ביותר בתחושות החיים הטבעיות הנובעת ממעמקי הנשמה, השכל וההיגיון שלנו, מהגוף וממי שאנחנו. לחזור להיות פשוטים, לחייך להיות בתקשורת עם אחרים, לשוחח ולשתף, מאוד טוב.
העידן החדש תומן בחובו הזדמנויות פז לכול מי שרוצה לכוון את חייו לערך גבוה ביותר ולתחושת מימוש שכול רגע של נשימה, חשיבה ותקשורת יהיה מבורך. חברים יקרים, הכמה שנים שלפנינו הן אוצר לאדם והדרך שבה הוא יבחר לחשוב אודות עצמו תהיה קריטית עבור האנושות כולה. תעצרו רגע תנשמו ותחשבו על הדברים האלה מבפנים. חישבו מי אתם?מה אתם עושים בחייכם? האם אתם שמחים? איזה משאלות אתם נושאים בתוככם? איזה עולם אתם חולמים?. אני רוצה רק להזכיר לכם שאתם כול כך נפלאים ויפים שמילים לא יוכלו שאת. אנו בעיצומה של תקופת השינוי הגדולה ביותר שעוברת על כדור הארץ. פרצי גאונות וחדשנות נמצאים כמעט בכול פינה, שימרו על נקודת המרכז שלכם הצטיידו בהמון חוש הומור ואל תיקחו שום דבר יותר מידי ברצינות. אלברט איינשטין בסוף ימיו התבדח ואמר שהוא אמנם הבין הרבה דברים אך הוא לא הבין למה לקחו את דבריו ברצינות. נסו לפתח את זווית המבט הייחודית שלכם אל תישארו אדישים. כול השפעה ולו הזעירה ביותר לטובה יכולה להיטיב עם השלם כולו. אהבו את כול מי שאתם יכולים והשפיעו על החברה.
מחכים לכם, הידע הנמצא בכול אינדויידואל הוא האוצר האישי והוא שלכם. ניתן לדמיין את המציאות לאוטובוס הסעה של ילדים לביה"ס הציבורי. כול ילד נחשב ולכול ילד יש סנדוויץ ביד וכתובת URL ברורה אליה הוא נוסע, ביה"ס (קהילה) שלו וההסעה שם, בשבילו. אנו קצת גדלנו מאז ואין יותר הסעות ויעדים מוחלטים. היום אפילו איזה גן לילד יכול להיות בחירה בין עשרות אפשרויות. אך בראיה מפרספקטיבה רחוקה יותר אנו נמצאים בסיטואציה דומה. כול העולם משול להסעה והילדים, אנו, בוחרים בתוך הקונסטרוקציות השונות לאיזה בתי ספר להשתייך, לאיזה מטרה ואלו תפקידים למלא. המשמעות בעברית, שהתפקיד הוא ריק ואתה צריך למלא את התפקיד. האחריות והקסם בלצייר את העולם שבו אנו חיים הוא הכוח היצירתי הנפלא של המחשבה. אחרי הכול, אנו חיים בעולם שבו אנו חושבים שאנו חיים.
אין סופיות העולמות האפשריים הן גולת הכותרת של התיאוריות החדשות בפיזיקה. הכול מתגלה כאפשרי!. בעולם כזה חוסר האונים מפני הבחירות הוא החולשה של מי שאינו נסמך על עצמו וחשיבתו. היו מי שאתם והיו ברוכים.
באתר זה, אנסה להביא את נקודת המבט שלי ואת התקווה שאני נושא בתוכי כידע לכלל הציבור. את הפרשנויות שלי למה שקורה ההבנות והתובנות שעולות בתוכי ולהפגיש אותם עם עולמות אחרים בתקווה ליצור הדהוד של ההארה האינדיווידואלית שאני חווה שתעודד אחרים ליצור את הגרסה האישית שלהם למה שקורה ולעצמם ובכך לחזק בהם את הביטחון העצמי במי שהם. מטרתי, לנסות ולהחזיר את החיוך לפנים ולהסיר את הפחדים ומסכי האשליה .. כנגד כול הסיכויים. 

הבוקר היה לי תקשור שטרם ירדתי לסוף העניין אך עיקרו היה: "הדברים הרבה יותר פשוטים ממה שנדמה לך, בקרוב תראה איך השמים נמצאים בכול דבר ושקיפות נעימה תצלול לך דרך סלולה מלאה באהבה".          

אני אכן מאחל זאת לעצמי ולכול מי ששותף למסע, היו ברוכים.

 

 

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש
מה הכי הייתי רוצה שיקרה בעולם?
לקישורים נוספים...

חברים

malkif (49)